Kontakt
Tel: +42141500 32 54
Mobil: +421907454341
e-mail: tosmart@tosmart.sk

Národná ulica 3
010 01 ŽILINA

Patagónia, Ohňová zem a Falklandské ostrovy

Potom preletíme do Punta Arenas - pomerne veterné mesto. Ak si všimnete laná zavesené okolo budov, s Začíname v hlavnom meste Santiago de Chile. Prekvapí Vás tu európska atmosféra. foto: archív BUBO /uploads/usr/38449/falklandos33.jpg Čo si najviac vážime je to, že máme v našej krásnej malej krajine v ponuke zájazd s takou vysokou úr Každý BUBO zájazd je spojením luxusu a zážitkov, ktoré by ste sami nenašli. Ľuboš fotí tučniaky na F Nazrieme do skutočného raja tučniakov.
Foto: Ľuboš Fellner — BUBO Plaza de Armas. Vitajte v Chile! foto: archív BUBO Nevynechajte možnosť ochutnať niektoré z regionálnych vín. Výber je bohatý.
foto: Ľuboš Fellner – BU BUBO sprievodca v akcii...počúvame životný príbeh Nerudu. foto: Daniela Mihaldová - BUBO A zároveň ochutnáme vynikajúci stejk a vínko. Gurmánske zážitky od prvého dňa. foto: Ľubor Kučera- B Farebné Valparaiso je prezývané aj Perla Pacifiku alebo San Francisco Chile. 
foto: Ľubor Kučera Výlet na ostrov Isla Magdalena – k hniezdisku 150 tisíc tučniakov magellanských.
foto: Jozef Zelizná Sme tu. Vitajte v najkrajšom národnom parku Chile, v Torres del Paine
foto: Ľuboš Fellner – BUBO Belasé jazerá a mohutné hory, Chile. V rozsiahlom národnom parku poznáme miesta, kam sa postaviť pre Keď sa o ne jemne oprie slnko, poviete si, že ste v živote videli len málo krajších scenérií. 
foto: Z exkluzívneho hotela je neuveriteľný výhľad na masív Torres del Paine. Fotografia je z izby kategór Nadčasový luxus v Rio Seranno. Farby príjemne ladia. Fotografia je z izby superior (za doplatok v do Usaďte sa a vychutnajte si ten fantastický výhľad z prémiového hotela s dobrou kávičkou v ruke alebo Možnosť doobjednať si exkluzívny hotel RIO SERRANNO je pri prihlasovaní sa na zájazd. Nájdete ho v d Východ slnka odfotený priamo z exkluzívneho hotela Rio Serrano (za doplatok v doplnkových službách). Pred hotelom Rio Seranno sa nám preháňajú kone.
foto: Mirka Zelizňáková – BUBO Oči by jedli. Vysoká kvalita jedla. Nie je čo riešiť. Na tomto zájazde chutí všetko. foto: Ľuboš Fel S našimi partnermi v krajine máme dlhoročné skúsenosti a vždy sa na BUBO klientov veľmi tešia. foto: Ak nechcete Vyskočte do sedla aj vy. Je to skvelé.
foto: Ľuboš Fellner – BUBO Cestou pravdepodobne stretneme aj roztomilé guanaká.
foto: Mirka Zelizňáková – BUBO Celodenný trek k vežiam, ktorý máme pripravený tak, aby ste ho zvládli. Ide o najkrajšiu túru Amerik Najjužnejšie výbežky Ánd. Skutočne prekrásne. Sme tu dlhšie a tak je skutočne veľká šanca vidieť hor Túra k najkrajšiemu výhľadu v Chile. foto: Mirka Zelizňáková - BUBO Túto túru pripravil pre Vás riaditeľ BUBO tak, aby ste ju zvládli.. Náš transfer nás celý čas čaká. Nevieme sa vynadívať. Tunajšie hory sú skvostom prírody. foto: Daniela Snováková - BUBO Najznámejším jedlom Patagónie však nie je steak, ale jahňacie - Cordero Patagonico. Naše odporúčané Kto nevidel patagónsky les, nežil na tejto planéte. Toľko krásy! Toto sa oplatí vidieť. foto: Daniel Čo dodržiavať na ostrovoch - návod v angličtine. Foto: Ľuboš Fellner - BUBO Viac vrstiev. V helikoptére či lietadielku sa vyzlečiete a pri vystúpení zasa oblečiete.
Foto: archí Pri červených búdkach. Čo vám to len pripomína?
Foto: Ľuboš Fellner — BUBO Vždy majte čiapku, tenké rukavice a goretexové topánky. Na Falklandoch nie je zlé počasie, iba zle o Dom v hlavnom meste Stanley. Vlajka Falkland vychádza z tej Britskej. Viac o tom píšem v blogu o Bri Cieľ je blízko.
Foto: Ľuboš Fellner — BUBO Tučniakov vôbec nevyrušujem. Akoby pozerali západ slnka.
Foto: Ľuboš Fellner — BUBO Tučniaky sú nebojácne, a sú na Vás zvedavé. 
Foto: archív Dôkaz, že Stanlye nie je dedina - ako ju väčšina ohovára. Ešte to stihla už zosnulá (ex)kráľovna Alž Prístav v Stanley je akýmsi spomienklovým parkom
Foto: Ľuboš Fellner - BUBO Delá otočené smerom k nepriateľovi
Foto: Ľuboš Fellner Cintorín s hrobmi vojakov z tejto vojny
Foto: Ľuboš Fellner Na Falklandoch môžete ísť do detailu. Portrét tučniaka Kráľovského. Foto: Ľuboš Fellner Tučniak bieloškvrnový je jedným z mála obyvateľov Falklandov. Foto: Ľuboš Fellner
Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1333833
Cena od: 8 415 €
Príplatky od: 722 €
Doprava: letecká
Termín: 08.11.2024 17/16 dní/nocí
Obchodník: 35824859
Kód termínu: 83437136

« Späť na výber termínu a popis zájazdu
Poznávacie zájazdy
Santiago de Chile Typ ubytovania:
Čile, Santiago Metropolitný región, Santiago
Punta Arenas
Čile, Magallanes, Punta Arenas
Letisko:    
Strava:    
Pre zobrazenie komplexného cenníka vyberte zodpovedajúci typ ubytovania.
Cena celkom: N/A

Obsiahnuté údaje sú výlučne informatívne.

Krajiny

Zobraziť všetky »


Osvedčenie SACKA

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,27 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,54 HRK
Turecká lira  EUR 34,73 TRY
Americký dolar  EUR 1,07 USD

Zobraziť všetky »

Nenašli ste, čo hľadáte?