Kontakt
Tel: +42141500 32 54
Mobil: +421907454341
e-mail: tosmart@tosmart.sk

Národná ulica 3
010 01 ŽILINA

O nás

Cestovná agentúra TO SMART , SMART TRAVEL  vznikla v roku 2002, keď ešte neexistovalo nič iné SMART,  teraz je smart skoro všetko, vrátane televíznych prijímačov, telefónov, chladničiek a mnoho iného, sme vlastne popredu:-) a sídlime v centre Žiliny na Národnej ulici 3, neďaleko obchodného centra Mirage.

Naša činnosť je zameraná predovšetkým na komplexnosť ponuky služieb v oblasti cestovného ruchu. Sme členom SACK – Slovenská asociácia cestovných kancelárií.

Navštívili sme mnoho krajín sveta a teda  poradíme z vlastných skúseností, čo je asi najväčšia devíza. A chceme poradiť, nie len zháňať lacnejšie:-) Niekedy je lepšie pár EUR priplatiť a mať sa dobre, než pár EUR ušetriť a byť nespokojný. Zastupujeme niekoľko desiatok významných a etablovaných cestovných kancelárií zo Slovenska, ale i Čiech a Rakúska, ktoré majú viacročné skúseností a sú poistené proti insolventnosti.
 
Výhodou našej cestovnej agentúry je to, že si môžete vybrať zo širokej ponuky rôznych cestovných kancelárií bez toho, aby ste po nich museli prácne pátrať a navštíviť ich osobne. Môžete si vybrať z ich jednotlivých ponúk u nás: od najlacnejších pobytov až po najluxusnejšie zájazdy na kľúč, pričom ceny aj akcie u nás sú totožné ako u touroperátorov a za naše služby nič neplatíte.

Ponúkame Vám prehľad zájazdov do celého sveta s možnosťou výberu a to:

 • pobytové zájazdy,
 • last minute,
 • detské tábory,
 • poznávacie zájazdy,
 • zájazdy na kľúč.
 • zájazdy do exotických krajín,
 • lyžiarske zájazdy,
 • dobrodružné zájazdy,
 • jazykové pobyty,
 • plavby,
 • atď.

Zároveň Vám radi zabezpečíme :

 • letenky
 • ubytovacie služby v hoteloch po celom svete
 • ubytovanie na Slovensku a v Čechách

 
Zabezpečujeme rozličné firemné akcie, kde na požiadanie vieme zorganizovať teambuildingové aktivity, kongresy, meetingy, semináre.
 
Príďte k nám a presvedčte sa o kvalitách našich služieb:-)

 

Prečo kupovať dovolenku práve u nás

Komplexná ponuka – ponuka všetkých renomovaných cestovných kancelárií pod jednou strechou, už nemusíte pracne pátrať, stačí nám napísať a nemusíte ani surfovať po webe

Garancia rovnakej ceny, môžete si vybrať z komplexnej ponuky jednotlivých cestovných kancelárií u nás: od najlacnejších pobytov až po najluxusnejšie zájazdy na kľúč, pričom ceny aj akcie u nás sú totožné ako u touroperátorov a za naše služby nič neplatíte

Znalosť ponuky – pôsobíme na trhu cestovného ruchu od roku 2002 a navštívili sme mnoho krajín a hotelových kapacít, aby sme vedeli, čo predávame. Nalietali sme pre Vás zatiaľ 715,779 kilometrov, 17.86 krát sme obleteli zemeguľu, 1.862 krát sme doleteli na Mesiac , 930:02 hodín sme leteli vo vzduchu na palube lietadla, čo predstavuje 38.8 dní, 5.5 týždňov, 1.29 mesiaca, celkovo sme doteraz absolvovali 261 letov najdlhší let bol z Londýna do Bandar Seri Begawan 13:02 h a najkratší let bol 0:35 h na Kapverdoch medzi ostrovmi Boa Vista (Rabil) - Sal (Amilcar Cabral)

 

Ku každému klientovi máme osobný prístup.  

O čo cestovanie obohatilo mňa a môže aj vás:  skromnosť, lepšia orientácia, naučíte sa požiadať o pomoc a vážiť si to čo máte doma, učíte sa nové veci, získate zážitky, ktoré doma nemáte šancu zažiť, prekonáte strach z neznámeho, tak poďte s nami do sveta:-)

 

 

 

Krajiny

Zobraziť všetky »


Osvedčenie SACKA

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 24,75 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,54 HRK
Turecká lira  EUR 34,86 TRY
Americký dolar  EUR 1,08 USD

Zobraziť všetky »

Nenašli ste, čo hľadáte?