Kontakt
Tel: +42141500 32 54
Mobil: +421907454341
e-mail: tosmart@tosmart.sk

Národná ulica 3
010 01 ŽILINA

Panama all inclusive

Meste často prezývanom Dubaj Strednej a Južnej Ameriky. Hotel  Royal Decameron sa nachádza priamo na pláži, ktorá sa volá Farallon. Hotel je obklopený zeleň Všetko je tu romantické. Odporúčame privstať si na východ slnka. foto: Ľuboš Fellner – BUBO foto: Alena Spišáková - BUBO /uploads/galleries/7476/13834.jpg Rozlúčka s TOP zájazdom z proveniencie BUBO.
foto: Ľuboš Fellner – BUBO BUBO Vás víta v Panama City. foto: Ľuboš Fellner – BUBO foto: Ľuboš Fellner – BUBO foto: Ľuboš Fellner – BUBO foto: Ľuboš Fellner – BUBO foto: Hotel JW Mariott Výhľad na Tichý oceán z izby bývalého hotela Trump.
foto: Ľuboš Fellner – BUBO Hotel JW Mariott (bývalý Trump) v centre Panama City s výhľadom na panorámu najbohatšieho mesta Stre Hotel JW Mariott Hotel JW Mariott foto: Ľuboš Fellner – BUBO foto: Alena Spišáková - BUBO foto: Ľuboš Fellner – BUBO foto: Alena Spišáková - BUBO foto: Alena Spišáková - BUBO Panamský prieplav. foto: Alena Spišáková - BUBO foto: Alena Spišáková - BUBO Panamský kanál a vyhliadka na starý aj nový kanál.
foto: Ľuboš Fellner – BUBO Obrovská zaoceánska loď vošla do komôr Panamského kanálu.
foto: Ľuboš Fellner – BUBO foto: Ľuboš Fellner – BUBO Vraciame sa do centra Panama city a teraz okrem modernej časti prechádzame tou najstaršou.
foto: Ľub Trubkár hrá počas náboženskej procesie nad grilujúcimi sa klobáskami.
foto: Ľuboš Fellner – BUBO foto: Alena Spišáková - BUBO foto: Alena Spišáková - BUBO foto: Alena Spišáková - BUBO foto: Alena Spišáková - BUBO foto: Alena Spišáková - BUBO foto: Alena Spišáková - BUBO foto: Ľuboš Fellner – BUBO foto: Ľuboš Fellner – BUBO foto: Katarína Líšková – BUBO foto: Alena Spišáková - BUBO foto: Alena Spišáková - BUBO Základný hotel Royal Decameron je 4 hviezdičkový hotel, ktorý spĺňa juhoamerický stredný štandard. A Oblasť okolo Royal Decameron je už dnes známejšia skôr ako veľmi dobrá dovolenková destinácia. Aj te Hotel Royal Decameron je family friendly. Stravovanie all inclusive zahŕňa raňajky, obedy, večere fo Hotel Royal Decameron má 9 bazénov (aj detský bazén), uteráky samozrejmosťou.
foto: Royal Decameron Hotel Royal Decameron sa nachádza priamo na piesočnatej pláži. 
foto: Royal Decameron Hotel Royal Decameron ponúka rôzne športové aktivity. Oddychujete.
foto: Royal Decameron Hotel Royal Decameron - 8 A la carte reštaurácii a 2 bufetové reštaurácie, 11 barov.
foto: Royal Dec Hotel Royal Decameron má 852 izieb. V cene zájazdu je základný typ izby Standard Garden View. Klimat V čase večere všetky reštaurácie hotela vyžadujú od klientov rezervácie stola vopred okrem Atlantis Hotel Royal Decameron - Reštaurácia El Canal sa orientuje prevažne na morské plody a Café Med na str Hotel Royal Decameron - El Pesca reštaurácia ponúka úlovky z mora v daný deň, Panamai ponúka talians Služby BUBO vo vysokej kvalite. Nechajte sa rozmaznávať. foto: Ľuboš Fellner – BUBO Káva už nebude chutiť ako predtým. foto: Ľuboš Fellner – BUBO Základný hotel Sheraton na pláži spĺňa juhoamerický stredný štandard. Hotel je trochu vybývaný, ale Hotel Sheraton sa nachádza priamo na pláži Santa Clara, má krásnu záhradu, 6 vonkajších bazénov (aj Hotel Sheraton má 293 izieb. Izby základného hotela Sheraton majú samozrejme súkromnú kúpeľňu, fén, V čase jarných prázdnin do Panamy smerujú tzv. Spring breakers. Ak preferujete kľud, odporúčame prém Hotel má vlastné tenisové kurty, fitness a 9 jamkové golfové ihrisko (vzdialené 3 km). Nachádzajú sa Najkrajší šport na svete? Môžete si ho užiť aj v Paname. Golfové ihrisko Sheraton Bijao.  foto: Ľubo Reštaurácie a bary v hoteli Sheraton: stredomorskú kuchyňu môžete ochutnať v reštaurácii Los Olivos, Prémiový hotel RIU sa nachádza na brehu Pacifiku, na pláži Playa Blanca. Odporúčame zvážiť hlavne v Plážový all inclusive 5-hviezdičkový RIU hotel splní očakávania náročného klienta. Exkluzívny servis Raňajky, obedy, večere sú v prémiovom hoteli RIU podávané formou bufetu, alkoholické a nealkoholické Izby prémiového hotela RIU: 573 izieb, kde každá ma samozrejme svoju súkromnú kúpeľňu so sprchou/vaň Prémiový hotel Riu stojí priamo na pláži, je obklopený pekne udržiavanou záhradou, nachádzajú sa v ň
Destinácia: Panama, Panama
Kód zájazdu: 1333103
Cena od: 2 596 €
Príplatky od: 485 €
Doprava: letecká
Termín: 02.08.2024 9/8 dní/nocí
Obchodník: 35824859
Kód termínu: 83309141

« Späť na výber termínu a popis zájazdu
Exotika
Pobytovo-poznávacie
Panama City Typ ubytovania:
Panama, Panama
Panamský prieplav
Panama, Panama, Panamský prieplav
Letisko:    
Strava:    
Pre zobrazenie komplexného cenníka vyberte zodpovedajúci typ ubytovania.
Cena celkom: N/A

Obsiahnuté údaje sú výlučne informatívne.


Osvedčenie SACKA

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,36 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,54 HRK
Turecká lira  EUR 35,68 TRY
Americký dolar  EUR 1,09 USD

Zobraziť všetky »

Nenašli ste, čo hľadáte?