Kontakt
Tel: +42141500 32 54
Mobil: +421907454341
e-mail: tosmart@tosmart.sk

Národná ulica 3
010 01 ŽILINA

Benátky a ostrovy

Destinácia: Taliansko, Veneto (oblasť Benátok)
Kód zájazdu: 991282
Cena od: 219 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Pobytovo-poznávacie
Eurovíkendy

Výber termínu

03.10.2019 4 dni Last Minute 219 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Rámcový program zájazdu:
1. deň:

Odchod z Bratislavy do Brna / Viedne (2.nástupné miesto) v skorých ranných hodinách cez Rakúsko do Talianska, popoludní ubytovanie v letovisku Lido di Jesolo, možnosť neskoro popoludňajšieho kúpanie, nocľah.


2. deň:

Po raňajkách príchod na odstavné parkovisko, odtiaľ loďou vaporetto alebo vlakom do Benátok, celodenná prehliadka mesta na lagúne: Piazza San Marco so zvonicou, Dóžovom palácom, lodžií a bazilikou San Maco, Most vzdychov, Ponte Rialto, rybáreň s výhľadom na palác Casa d'Oro a ďalšieho paláca okolo Canal Grande, kostoly Dei Frari, San Rocco, Santa Maria delle Salute, Most Akadémie. Pre záujemcov možnosť prehliadky Galéria Akadémie alebo Guggenheimovo múzea, návrat do hotela podľa počasia v 19-21 hodín.


3.deň:

Po raňajkách odchod k prístavisku, plavba loďou na ostrovy v Benátskej lagúne: Murano, ostrov s tradičnými sklárňami, Burano preslávené krajkářstvím a farebnými domami a Torcello, kde dnes žije len asi 20 obyvateľov. Počas prehliadky môžeme vidieť trón Attilu, kráľa Hunov, byzantskú katedrálu (vstupné cca 2 €) a zvyšky baptistéria Santa Fosca. Popoludní osobné voľno, možno využiť celodenný permanentku k prechádzke po Canal Grande, prípadne plavba na ostrov Lido s množstvom reštaurácií a krásnou piesčitou plážou, možnosť kúpania. Večer návrat loďou do Punta Sabbioni, odchod, nočná jazda Rakúskom so zdravotnými zastávkami.


4.deň:

Príchod do Brna /Viedne v ranných hodinách . Následne transfer do Bratislavy.

Základná cena zahŕňa:
doprava luxusným autobusom, 2 x ubytovanie v hoteli, 2 x raňajky , služby sprievodcu.

Základná cena nezahŕňa:
cestovné poistenie, prípadné pobytové taxy, vstupy do pamiatkových objektov., do kostolov okolo 4€, Dóžov palác 19 €, Academia 12 € (ceny z predchádzajúcej sezóny), vaparetto (jazda 7,50 €, celodenný lístok 20€, dvojdenný lístok 30€)

Poznámky a informácie:
Murano - Burano- Torcello


Osvedčenie SACKA

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,89 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,40 HRK
Turecká lira  EUR 6,27 TRY
Americký dolar  EUR 1,11 USD

Zobraziť všetky »

Nenašli ste, čo hľadáte?