Kontakt
Tel: +42141500 32 54
Mobil: +421907454341
e-mail: tosmart@tosmart.sk

Národná ulica 3
010 01 ŽILINA

Alpská rozprávka - lokomotívou na horu Schafberg a krása alpského jazera

Destinácia: Rakúsko, Salzbursko, St. Wolfgang / Wolfgangsee
Kód zájazdu: 982541
Cena od: 56,90 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Jednodňové zájazdy

Výber termínu

04.07.2020 1 deň First Minute 56,90 € +0 € autobusová
01.08.2020 1 deň First Minute 56,90 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Popis a program zájazdu:
Milujete rakúske jazerá, hory a malebné mestečká? Zažite neskutočne krásnu alpskú prírodu, prevezte sa najstaršou parnou ozubenou lokomotívou na svete na vrchol hory Schafberg, vychutnajte si plavbu po alpskom jazere a poprechádzajte sa po malebnom mestečku St. Wolfgang.

Program:
odchod zo Slovenska v ranných hodinách. V dopoludňajších hodinách príchod do čarovného mestečka St. Wolfgang, ktoré leží na brehu jazera Wolfgangsee. Jedná sa o jedno z najkúzelnejších rakúskych mestečiek vôbec. Čaká na vás jazda parným vláčikom na majestátny vrchol hory Schafberg, ktorá je prezývaná "perla Rakúska" a vysoká 1783 metrov. Počas jazdy vláčikom uvidíte trávnaté svahy, miestami zarastenými kosodrevinou a pekné výhľady na okolie. Vláčik bol najstrmejšou ozubenou železnicou v Rakúsku a do prevádzky bol uvedený už v roku 1893. Z hory sa Vám naskytne neuveriteľný výhľad na alpské jazerá a velikány. Po návrate z hory si budete môcť užiť plavbu loďou, z ktorej si pri kávičke môžete vychutnávať  úžasnú zelenú prírodu, hory, dedinky pri jazere a pekné scenérie. Jazero Wolfgangsee je jedným z najteplejších jazier Soľnej komory, má krištáľovo čistú vodu a patrí k obľúbeným rakúskym dovolenkovým rajom. Odchod z jazera Wolfgangsee približne o 16:30 hod.. Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.

Cena zájazdu zahŕňa:
autobusovú dopravu služby overeného sprievodcu CK poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
obojsmerná miestenka 7 € /osoba ( môžete si  prednostne vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť, kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...).
nástupné miesta a príplatky :
Nitra 7 € (garantovaný zvoz), Sereď 7 € (garantovaný zvoz), Trnava 7 € (garantovaný zvoz), Bratislava – bez príplatku.  Všetky nástupné miesta budú realizované.
Komplexné cestovné poistenie UNION
2 € / deň
plavba loďou po jazere Wolfgangsee -
cca 8 € / osoba
jazda vláčikom na horu Schafberg
(jazda tam aj späť) - cca 36,30 € / dospelá osoba po skupinovej zľave, deti od 4-15 rokov -  16,50 €
Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.

St. Wolfgang / Wolfgangsee


Osvedčenie SACKA

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,53 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,44 HRK
Turecká lira  EUR 6,43 TRY
Americký dolar  EUR 1,11 USD

Zobraziť všetky »

Nenašli ste, čo hľadáte?