Kontakt
Tel: +42141500 32 54
Mobil: +421907454341
e-mail: tosmart@tosmart.sk

Národná ulica 3
010 01 ŽILINA

Užhorod - križovatka troch národov

Užhorod - križovatka troch národov - uzhorod_zajazd_II Užhorod, ochutnávka tradičnej kuchyne a výhodné vianočné nákupy na známych trhoch - uzhorod_ZM IV Užhorod, ochutnávka tradičnej kuchyne a výhodné vianočné nákupy na známych trhoch - Img 2106 Užhorod, ochutnávka tradičnej kuchyne a výhodné vianočné nákupy na známych trhoch - uhorod_ZM VII Užhorod, ochutnávka tradičnej kuchyne a výhodné vianočné nákupy na známych trhoch - Uzhorod Užhorod, ochutnávka tradičnej kuchyne a výhodné vianočné nákupy na známych trhoch - uzhorod_ZM II Užhorod, ochutnávka tradičnej kuchyne a výhodné vianočné nákupy na známych trhoch - uzhorod_ZM III Užhorod, ochutnávka tradičnej kuchyne a výhodné vianočné nákupy na známych trhoch - uzhorod_ZM V Užhorod, ochutnávka tradičnej kuchyne a výhodné vianočné nákupy na známych trhoch - uzhorod_ZM VI Užhorod, ochutnávka tradičnej kuchyne a výhodné vianočné nákupy na známych trhoch - uzhorod_ZM VII Užhorod, ochutnávka tradičnej kuchyne a výhodné vianočné nákupy na známych trhoch - Uzhorod_ZM Užhorod, ochutnávka tradičnej kuchyne a výhodné vianočné nákupy na známych trhoch - Img 3417 Užhorod, ochutnávka tradičnej kuchyne a výhodné vianočné nákupy na známych trhoch - Img 3425
Destinácia: Ukrajina, Užhorod
Kód zájazdu: 850582
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Rýchly popis:

UŽHOROD JE ÚŽASNÝ, ROZMANITÁ ARCHITEKTÚRA, VÝBORNÁ MIESTNA KUCHYŇA, HRAD, ČI KRÁSNY SKANZEN RUSÍNSKEJ ARCHITEKTÚRY.. Spoznajte skvelý Užhorod, a doprajte si výbornú 5-chodovú večeru formou ochutnávky v reštaurácii s malým múzeom starožitností!  Obrovský známy užhorodský trh je ideálnym miestom, kde môžete výhodne a lacno nakúpiť úplne všetko... Využite tento poznávací zájazd a spojte ho s výhodnými nákupmi na trhoch!


Program:
Užhorod - križovatka troch národov


2-dňový poznávací zájazd do Užhorodu autobusom


V Užhorode si pozrieme hrad, či skanzen rusínskej architektúry, spoznáme historické centrum mesta Užhorod. Zoznámime sa so zaujímavým rozľahlým mestom, ktoré je unikátne svojou rozmanitou architektúrou, zmesou funkcionalizmu s mnohými stavbami z československej éry, budov stavaných Slovákmi a Čechmi , ruskou architektúrou z obdobia, kedy Podkarpatská Rus patrila Rusku, či architektúry Rakúska - Uhorska s jej symbolom, nádhernou Katedrálou povýšenia svätého kríža.  Busta T.G.Masaryka, Československé námestie, secesná architektúra v historickom centre mesta, peší Most lásky, najlepšia Čokoládovňa široko ďaleko s ručne vyrábanou čokoládou, nádherná synagoga. Zaujímavá je i večera v tradičnej reštaurácii s múzeom starožitností, pretože večera prebieha formou ochutnávky 5-tich chodov typickej podkarpatskej i ukrajinskej chutnej kuchyne. Ubytovaní sme na hoteli v centre mesta, takže večer môžete stráviť individuálne v rušnom centre, či známom Karaoke bare. Navštívime aj  na známy užhorodský trh s možnosťami výhodných nákupov rôzneho tovaru, od potravín, cez záhradkárske potreby, po odevy, či drogériu. 


PRAKTICKÉ INFORMÁCIE K ZÁJAZDU " UŽHOROD - KRIŽOVATKA TROCH NÁRODOV"


Trvanie zájazdu: 2 dni/ 1 noc

Ubytovanie: Ubytovanie Vám zabezpečujeme v 2- lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením na úrovni 4* hotela. V prípade obsadenia izby iba jednou osobou ( osoba cestuje sama) je nutné uhradiť príplatok za 1-lôžkovú izbu.

Stravovanie: Raňajky sú zahrnuté v cene zájazdu. Večeru absolvujeme formou ochutnávky ukrajinskej národnej kuchyne. Večera nie je zahrnutá v cene zájazdu.

Cestovné poistenie: Poistenie zabezpečujeme prostredníctvom Union poisťovne a.s.

Cestovné doklady: Ukrajina nie je súčasťou EÚ, preto je do Užhorodu potrebný platný cestovný pas ( platný min. 3 mes. po návrate ). Cestovná kancelária nezodpovedá za neplatnosť cestovného dokladu. 

Veľkosť skupiny na zájazde: Max 45 osôb. 

Sprievodcovské služby: Počas celého zájazdu je Vám s dispozícii odborný sprievodca s certifikátom CR.

Mena: Na Ukrajine platí mena Ukrajinská hrivna. Peniaze nie je potrebné zamieňať vopred, zmenáreň navštívite po prekročení hraníc so sprievodcom.

Nástupné miesta: Bratislava, Trnava, Nitra, Zvolen, Košice

Cena zahŕňa: Doprava autobusom, 1x ubytovanie v 2-lôžkovej izbe s vlastným sociálnym zariadením, Raňajky, Sprievodca, Program a organizácia

Cena nezahŕňaPríplatok za 1-lôžkovú izbu 15€, Večera formou 5-chodovej ochutnávky v reštaurácii s múzeom starožitností 7€, Vstupné do skanzenu 3€, Príplatok za nástupné miesto BA 5€, NR 5€, TT 5€Užhorod


Osvedčenie SACKA

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,67 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,44 HRK
Turecká lira  EUR 6,55 TRY
Americký dolar  EUR 1,11 USD

Zobraziť všetky »

Nenašli ste, čo hľadáte?