Kontakt
Tel: +42141500 32 54
Mobil: +421907454341
e-mail: tosmart@tosmart.sk

Národná ulica 3
010 01 ŽILINA

Užhorod - križovatka troch národov

Užhorod - križovatka troch národov - uzhorod_zajazd_II Užhorod, ochutnávka tradičnej kuchyne a výhodné vianočné nákupy na známych trhoch - uzhorod_ZM IV Užhorod, ochutnávka tradičnej kuchyne a výhodné vianočné nákupy na známych trhoch - Img 2106 Užhorod, ochutnávka tradičnej kuchyne a výhodné vianočné nákupy na známych trhoch - uhorod_ZM VII Užhorod, ochutnávka tradičnej kuchyne a výhodné vianočné nákupy na známych trhoch - Uzhorod Užhorod, ochutnávka tradičnej kuchyne a výhodné vianočné nákupy na známych trhoch - uzhorod_ZM II Užhorod, ochutnávka tradičnej kuchyne a výhodné vianočné nákupy na známych trhoch - uzhorod_ZM III Užhorod, ochutnávka tradičnej kuchyne a výhodné vianočné nákupy na známych trhoch - uzhorod_ZM V Užhorod, ochutnávka tradičnej kuchyne a výhodné vianočné nákupy na známych trhoch - uzhorod_ZM VI Užhorod, ochutnávka tradičnej kuchyne a výhodné vianočné nákupy na známych trhoch - uzhorod_ZM VII Užhorod, ochutnávka tradičnej kuchyne a výhodné vianočné nákupy na známych trhoch - Uzhorod_ZM Užhorod, ochutnávka tradičnej kuchyne a výhodné vianočné nákupy na známych trhoch - Img 3417 Užhorod, ochutnávka tradičnej kuchyne a výhodné vianočné nákupy na známych trhoch - Img 3425
Destinácia: Ukrajina, Užhorod
Kód zájazdu: 850582
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Rýchly popis:

UŽHOROD JE ÚŽASNÝ, ROZMANITÁ ARCHITEKTÚRA, VÝBORNÁ MIESTNA KUCHYŇA, HRAD, ČI KRÁSNY SKANZEN RUSÍNSKEJ ARCHITEKTÚRY.. Spoznajte skvelý Užhorod, a doprajte si výbornú 5-chodovú večeru formou ochutnávky v reštaurácii s malým múzeom starožitností!  Obrovský známy užhorodský trh je ideálnym miestom, kde môžete výhodne a lacno nakúpiť úplne všetko... Využite tento poznávací zájazd a spojte ho s výhodnými nákupmi na trhoch!


Program:
Užhorod - križovatka troch národov


2-dňový poznávací zájazd do Užhorodu autobusom


V Užhorode si pozrieme hrad, či skanzen rusínskej architektúry, spoznáme historické centrum mesta Užhorod. Zoznámime sa so zaujímavým rozľahlým mestom, ktoré je unikátne svojou rozmanitou architektúrou, zmesou funkcionalizmu s mnohými stavbami z československej éry, budov stavaných Slovákmi a Čechmi , ruskou architektúrou z obdobia, kedy Podkarpatská Rus patrila Rusku, či architektúry Rakúska - Uhorska s jej symbolom, nádhernou Katedrálou povýšenia svätého kríža.  Busta T.G.Masaryka, Československé námestie, secesná architektúra v historickom centre mesta, peší Most lásky, najlepšia Čokoládovňa široko ďaleko s ručne vyrábanou čokoládou, nádherná synagoga. Zaujímavá je i večera v tradičnej reštaurácii s múzeom starožitností, pretože večera prebieha formou ochutnávky 5-tich chodov typickej podkarpatskej i ukrajinskej chutnej kuchyne. Ubytovaní sme na hoteli v centre mesta, takže večer môžete stráviť individuálne v rušnom centre, či známom Karaoke bare. Navštívime aj  na známy užhorodský trh s možnosťami výhodných nákupov rôzneho tovaru, od potravín, cez záhradkárske potreby, po odevy, či drogériu. 


PRAKTICKÉ INFORMÁCIE K ZÁJAZDU " UŽHOROD - KRIŽOVATKA TROCH NÁRODOV"


Trvanie zájazdu: 2 dni/ 1 noc

Ubytovanie: Ubytovanie Vám zabezpečujeme v 2- lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením na úrovni 4* hotela. V prípade obsadenia izby iba jednou osobou ( osoba cestuje sama) je nutné uhradiť príplatok za 1-lôžkovú izbu.

Stravovanie: Raňajky sú zahrnuté v cene zájazdu. Večeru absolvujeme formou ochutnávky ukrajinskej národnej kuchyne. Večera nie je zahrnutá v cene zájazdu.

Cestovné poistenie: Poistenie zabezpečujeme prostredníctvom Union poisťovne a.s.

Cestovné doklady: Ukrajina nie je súčasťou EÚ, preto je do Užhorodu potrebný platný cestovný pas ( platný min. 3 mes. po návrate ). Cestovná kancelária nezodpovedá za neplatnosť cestovného dokladu. 

Veľkosť skupiny na zájazde: Max 45 osôb. 

Sprievodcovské služby: Počas celého zájazdu je Vám s dispozícii odborný sprievodca s certifikátom CR.

Mena: Na Ukrajine platí mena Ukrajinská hrivna. Peniaze nie je potrebné zamieňať vopred, zmenáreň navštívite po prekročení hraníc so sprievodcom.

Nástupné miesta: Bratislava, Trnava, Nitra, Zvolen, Košice

Cena zahŕňa: Doprava autobusom, 1x ubytovanie v 2-lôžkovej izbe s vlastným sociálnym zariadením, Raňajky, Sprievodca, Program a organizácia

Cena nezahŕňaPríplatok za 1-lôžkovú izbu 15€, Večera formou 5-chodovej ochutnávky v reštaurácii s múzeom starožitností 7€, Vstupné do skanzenu 3€, Príplatok za nástupné miesto BA 5€, NR 5€, TT 5€Užhorod


Osvedčenie SACKA

Kurzový lístok

Nenašli ste, čo hľadáte?