Kontakt
Tel: +42141500 32 54
Mobil: +421907454341
e-mail: tosmart@tosmart.sk

Národná ulica 3
010 01 ŽILINA

Severné a južné Írsko

Autobusový poznávací zájazd, Severné a južné Írsko, Cliffs of Moher (Mohérové útesy) Autobusový poznávací zájazd, Severné a južné Írsko, zámok Malahide Autobusový poznávací zájazd, Severné a južné Írsko, Giant´s Causeway (Obrov chodník), Park organových píšťal Autobusový poznávací zájazd, Severné a južné Írsko, Killarney, Muckross House Autobusový poznávací zájazd, Severné a južné Írsko, zámok Kilkenny castle Autobusový poznávací zájazd, Severné a južné Írsko, Brú na Bóinne, Drogheda Autobusový poznávací zájazd, Severné a južné Írsko, Giant´s Causeway (Obrov chodník), Park organových píšťal Autobusový poznávací zájazd, Severné a južné Írsko, Brú na Bóinne, Drogheda Autobusový poznávací zájazd, Severné a južné Írsko, Cliffs of Moher (Mohérové útesy) Autobusový poznávací zájazd, Severné a južné Írsko, Cliffs of Moher (Mohérové útesy) Autobusový poznávací zájazd, Severné a južné Írsko, Cliffs of Moher (Mohérové útesy) Autobusový poznávací zájazd, Severné a južné Írsko, Cliffs of Moher (Mohérové útesy) Autobusový poznávací zájazd, Severné a južné Írsko, hrad Dublin castle Autobusový poznávací zájazd, Severné a južné Írsko, hrad Dublin castle Autobusový poznávací zájazd, Severné a južné Írsko, Giant´s Causeway (Obrov chodník), Park organových píšťal Autobusový poznávací zájazd, Severné a južné Írsko, Giant´s Causeway (Obrov chodník), Park organových píšťal Autobusový poznávací zájazd, Severné a južné Írsko, zámok Kilkenny castle Autobusový poznávací zájazd, Severné a južné Írsko, Limerick, hrad kráľa Johna Autobusový poznávací zájazd, Severné a južné Írsko, Limerick, hrad kráľa Johna Autobusový poznávací zájazd, Severné a južné Írsko, Limerick, hrad kráľa Johna Autobusový poznávací zájazd, Severné a južné Írsko, Limerick, hrad kráľa Johna Autobusový poznávací zájazd, Severné a južné Írsko, Limerick Autobusový poznávací zájazd, Severné a južné Írsko, Londýn, Parlament a Big Ben Autobusový poznávací zájazd, Severné a južné Írsko, Londýn, panoráma, pohľad na Tower bridge Autobusový poznávací zájazd, Severné a južné Írsko, Killarney, Muckross House Autobusový poznávací zájazd, Severné a južné Írsko, Killarney, Muckross House Autobusový poznávací zájazd, Severné a južné Írsko, Powerscourt estate Autobusový poznávací zájazd, Severné a južné Írsko, Stratford upon Avon, kostol sv. Trojice
Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 822770
Cena od: 735 €
Príplatky od: 7 €
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

03.09.2018 10 dní 735 € +7 € autobusová

Popis zájazdu

Rýchly popis:

Ubytovanie: 7 x v hoteli, 1 x v kajute na lodnom trajekte

Stravovanie: 7 x kontinentálne raňajky

 

Remeš - Kilkenny - Muckross house - Limerick - Cliffs of Moher - Powerscourt - Malahide - Brú na Boinne - Giant´s Causeway - Belfast - Dublin - Stratford upon Avon - Londýn


Doprava:
autobusová

Program:

1. deň – odchod zo Slovenska vo veľmi skorých ranných hodinách, tranzit cez Rakúsko a Nemecko do Francúzska. V neskorých večerných hodinách ubytovanie v hoteli vo Francúzsku.

2. deň – raňajky, krátka zastávka v Remeši, transfer do mesta Cherbourg – Octeville, popoludní nalodenie na trajekt, ubytovanie v kajutách, plavba do Írska.

3. deň – v poludňajších hodinách vylodenie v prístave Rosslare, transfer do mesta Kilkenny, návšteva zámku Kilkenny, postaveného v roku 1195, obklopeného rozsiahlym zámockým parkom. Transfer do hotela, ubytovanie.

4. deň – raňajky, krátky transfer, prehliadka usadlosti Muckross House and Gardens. Transfer do mesta Limerick, s dominantou hradu kráľa Johna (13. st.) na Kráľovskom ostrove. Po prehliadke presun k jednej z najnavštevovanejších atrakcií južného Írska, k útesom Cliffs of Moher (Mohérske útesy) a O´Brianovej veži, s úžasným výhľadom na Atlantický oceán. Transfer do hotela, ubytovanie v neskorých večerných hodinách.

5. deň – raňajky, prehliadka komplexu Powerscourt s prekrásnymi záhradami. Transfer k zámku Malahide (12. st.), asi 14 km od Dublinu, prehliadka zámku. Krátky presun k archeologickej lokalite Brú na Bóinne tzv. Boynovský palác (UNESCO), kde sa nachádzajú rôzne megalitické pamiatky staršie ako slávny Stonehenge, večer ubytovanie.

6. deň – raňajky, transfer a prehliadka Giant´s Causeway (Obrov chodník alebo Park organových píšťal, UNESCO), ktorý je výsledkom dávnej sopečnej činnosti a tvorí ho približne 40 000 čadičových stĺpov vystupujúcich zo zeme a tvoriacich pomyselnú hrádzu smerujúcu ku škótskemu ostrovu Staffa. Presun do Belfastu. Prehliadka hlavného mesta severného Írska zahrňujúca radnicu, hodinovú vežu Albert Memorial Clock Tower a múzeum Titanic, ktoré prevedie návštevníka informáciami o výstavbe a tragickom konci tejto lode. Vo večerných hodinách ubytovanie.

7. deň – raňajky, prehliadka Dublinu, zahrňujúca budovu parlamentu, radnicu, štvrť Temple bar plnú barov a reštaurácií. Prehliadka Christ Church Cathedral – najstaršej dublinskej budovy pochádzajúcej z 11. st. a Dublinského hradu, večer návrat do hotela.

8. deň – raňajky, trajekt z Dublinu do prístavu Holyhead (cca 2 hodiny). Zastávka v Shakespearovom rodnom meste Stratford upon Avon. Večer ubytovanie v okrajovej časti Londýna.

9. deň – raňajky, celodenná prehliadka Londýna: Buckinghamský palác, Westminster Abbey s katedrálou, Parlament a Big Ben, plavba loďou po Temži, pevnosť Tower, otvárací most Tower Bridge, Trafalgar Square s Národnou galériou, Picadilly Circus. Podvečer transfer do Doveru a trajekt do Francúzska – prístavu Calais.

10. deň – príchod na Slovensko vo večerných hodinách.


V cene je zahrnuté:
doprava luxusným autokarom, 7 x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, 1 x ubytovanie v lodnej kajute na trajekte, trajekty, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc), palivový príplatok 7 EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 335 EUR/8 nocí, miestenka 8 EUR, príplatok za dvojsedadlo 165 EUR. Nástupné miesta: NR, TT, BA bez príplatkov, NZ, KN, TO, PN, PE - 8 EUR, TN, ZH, PD, DUB, NM - 11 EUR, BB, ZV, PB, ZA, MT - 13 EUR.

Typ stravy:
raňajky

Dni:

10 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD

 


Krajiny

Zobraziť všetky »


Osvedčenie SACKA

Počasie

Veľká Británia
dnes:   27 °C
Francúzsko
dnes:   28 °C
Írsko
dnes:   22 °C

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,88 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,40 HRK
Turecká lira  EUR 5,59 TRY
Americký dolar  EUR 1,17 USD

Zobraziť všetky »