Kontakt
Tel: +42141500 32 54
Mobil: +421907454341
e-mail: tosmart@tosmart.sk

Národná ulica 3
010 01 ŽILINA

Dublin a južné Írsko

Letecký poznávací zájazd Dublin a južné Írsko Blarney house Letecký poznávací zájazd Dublin a južné Írsko Cliffs of Moher Letecký poznávací zájazd Dublin a južné Írsko Cliffs of Moher Letecký poznávací zájazd Dublin a južné Írsko Cork Letecký poznávací zájazd Dublin a južné Írsko Dublin Letecký poznávací zájazd Dublin a južné Írsko Galway Letecký poznávací zájazd Dublin a južné Írsko Killarney Letecký poznávací zájazd Dublin a južné Írsko Killarney Letecký poznávací zájazd Dublin a južné Írsko Rock of Cashel Letecký poznávací zájazd Dublin a južné Írsko Cliffs of Moher Letecký poznávací zájazd Dublin a južné Írsko Letecký poznávací zájazd Dublin a južné Írsko Rock of Cashel Letecký poznávací zájazd Dublin a južné Írsko Letecký poznávací zájazd Dublin a južné Írsko Blarney house Letecký poznávací zájazd Dublin a južné Írsko Cliffs of Moher Letecký poznávací zájazd Dublin a južné Írsko Clonmacnoise Letecký poznávací zájazd Dublin a južné Írsko Dublin Letecký poznávací zájazd Dublin a južné Írsko Dublin Letecký poznávací zájazd Dublin a južné Írsko Dublin O Connell Brigde Letecký poznávací zájazd Dublin a južné Írsko Dublin Letecký poznávací zájazd Dublin a južné Írsko Dublin Halfpenny bridge Letecký poznávací zájazd Dublin a južné Írsko Killarney Letecký poznávací zájazd Dublin a južné Írsko Malahide castle Letecký poznávací zájazd Dublin a Južné Írsko Dublin hrad Letecký poznávací zájazd Dublin a Južné Írsko Dublin Christ church cathedral
Destinácia: Írsko
Kód zájazdu: 822741
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Rýchly popis:
Ubytovanie:  5 x v hoteli

Stravovanie:  5 x kontinentálne raňajky


Dublin - Galway - Cliffs of Moher - Killarney - Blarney - Cork - Midletone - Rock of Cashel


Doprava:
letecká

Program:

1. deň – prílet do Dublinu v ranných hodinách, transfer do hotela, odloženie batožiny. Prehliadka hlavného a najväčšieho írskeho mesta s vikingskou a keltskou históriou. Prehliadka mesta - budova parlamentu, radnica, štvrť Temple bar, Katedrála Christ Church, Katedrála sv. Patrika, Dublinský hrad a Trinity College. Ubytovanie a nocľah.

2. deň – raňajky, odchod autobusom na okruh po južnom Írsku. Návšteva zámku Malahide Castle - jeden z najstarších zámkov v Írsku dokumentujúci 800-ročnú históriu rodu Talbotovcov. Odchod do írskeho vnútrozemia. Návšteva ruín kláštora Clonmacnoise na brehoch rieky Shanon. Transfer do mesta Galway, prehliadka malebného centra mesta s úzkymi uličkami, katedrálou, zámkom Lynch a námestím Eyre. Ubytovanie a nocľah.

3. deň – po raňajkách odchod z Galway, prejazd cez „mesačnú krajinu“ regiónu Burren - národný park vytvorený zo zvetraných vápencových skál a množstva kamenných megalitických hrobiek z doby kamennej. Príchod k útesom Cliffs of Moher a O Brianovej veži, kde sa z výšky vyše 200 m naskytá úchvatný výhľad na Atlantický oceán, ostrov Aran a celú oblasť Galwayského zálivu. Vo večerných hodinách príchod do mesta Killarney, ubytovanie a nocľah.

4. deň – raňajky, transfer k zámku Muckross, v národnom parku Killarney, pokračovanie k hradu Blarney so známym kameňom výrečnosti, ktorý stačí pobozkať, aby bol človek obdarený darom reči. V podvečerných hodinách príchod do Corku, prehliadka mesta, ubytovanie a nocľah.

5. deň – raňajky, odchod z hotela, cestou zastávka v Midletone so známou pálenicou whiskey Jameson, ktorú pálili mnísi v Írsku už v 6. st. Prehliadka pálenice ponúka možnosť ochutnávky tejto írskej „živej vody“, na ktorú sú Íri patrične hrdí. Návšteva hradu Rock of Cashel - jednej z najvýznamnejších architektonických pamiatok a zbierok keltskej kultúry v Európe, ktorá je spojená s mnohými legendami. Najväčšou časťou hradného komplexu je pozostatok Katedrály sv. Patrika a kruhová veža z 11. st. Vo večerných hodinách návrat do Dublinu, ubytovanie.

6. deň – v skorých ranných hodinách transfer na letisko a odlet do SR.


V cene je zahrnuté:
5 x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, letecká doprava Bratislava - Dublin - Bratislava, transfer letisko - hotel - letisko, autokarová doprava počas 4-dňového okruhu, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky 175 EUR/os., palivový príplatok 20 EUR, doprava v meste - miestna verejná doprava v Dubline (orientačná cena 20 EUR - platba na mieste), pobytová taxa (platba na mieste cca 3 EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 170 EUR/5 nocí.

Typ stravy:
raňajky

Dni:
6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD


Osvedčenie SACKA

Počasie

Dublin
dnes:   22 °C

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,88 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,40 HRK
Turecká lira  EUR 5,59 TRY
Americký dolar  EUR 1,17 USD

Zobraziť všetky »