Kontakt
Tel: +42141500 32 54
Mobil: +421907454341
e-mail: tosmart@tosmart.sk

Národná ulica 3
010 01 ŽILINA

Belgicko a Holandsko

Belgicko3 Belgicko4 Belgicko3 Belgicko2 Belgicko1
Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1276940
Cena od: 539 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

04.09.2023 6 dní First Minute 539 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Popis:
Brusel • Bruggy • Antverpy • Rotterdam • Zaanse Schans • Amsterdam


Program:
1. deň:
odchod zo Slovenska v ranných hodinách NON STOP cez Rakúsko a Nemecko, vo večerných hodinách príchod do Belgicka, ubytovanie.

2. deň:
raňajky, presun do hlavného mesta Belgicka – Bruselu. Prehliadka mesta, svetoznáme Atomium – zväčšený model molekuly železa tvorený deviatimi navzájom prepojenými guľami s priemerom 18 metrov, hlavné námestie (UNESCO) s cechovými domami a impozantnou radnicou, katedrála sv. Michala a sv. Goduly, kostol Notre Dame de Sablon, Kráľovský palác, nocľah.

3. deň:
raňajky, návšteva mesta Bruggy (UNESCO) – námestie De Markt, radnica, katedrála. Príchod do belgického mesta Antverpy s druhým najväčším prístavom v Európe, prehliadka centra - Grote Markt s renesančnou radnicou, katedrála Panny Márie s obrazom od Rubensa, Rubensov dom, cechové domy, kostol sv. Pavla, presun na ubytovanie do Holandska.

4. deň:
raňajky, presun do Rotterdamu – návšteva najväčšieho prístavu v Európe, vonkajšia expozícia námorného múzea, vyhliadková veža Euromast s panoramatickým výhľadom. Zastávka v mestečku Delft, ktoré je známe predovšetkým výrobou svetoznámeho porcelánu. Hlavné námestie spolu s radnicou patria medzi najstaršie a najkrajšie v Holandsku. Presun do prímorského strediska Scheveningen – prímorská časť mesta Den Haag, zastávka pri budove Európskeho súdneho dvora, ubytovanie.

5. deň:
raňajky, návšteva dedinky „živého“ skanzenu Zaanse Schans s obchodíkmi, obytnými domami, ukážkou výroby syrov a drevákov. Presun do Amsterdamu – prehliadka historického centra mesta s námestím Dam, múzeum voskových figúr Madame Tussaud, možnosť plavby loďou po amsterdamských grachtoch a návštevy Rembrantovho domu. Vo večerných hodinách odchod autobusom NON STOP na Slovensko.

6. deň:
v popoludňajších hodinách príchod na Slovensko.


Stravovanie:
raňajky

Doprava:
autobusová

Zľavy:
Zľava SENIOR 55+: -3%/osoba. Zľava verný klient: -3%/osoba.

Poznámky:
Ceny vstupov sú orientačné, počas roka sa môžu meniť.

Krajiny

Zobraziť všetky »


Osvedčenie SACKA

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 23,63 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,54 HRK
Turecká lira  EUR 25,09 TRY
Americký dolar  EUR 1,07 USD

Zobraziť všetky »

Nenašli ste, čo hľadáte?