Kontakt
Tel: +42141500 32 54
Mobil: +421907454341
e-mail: tosmart@tosmart.sk

Národná ulica 3
010 01 ŽILINA

Nice letecky

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1164119
Cena od: 569 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

09.09.2021 5 dní 569 € +0 € odlet: Praha letecká

Popis zájazdu

Názor CK:
Nice - kráľovná riviéry, hlavné mesto Azúrového pobrežia, ležiace na pobreží zátoky Baie des Anges. Každý si tu nájde svoje, od kúpania a odpočinku pri mori , cez bohatú ponuku múzeí, kulinárske špeciality vyhlásených reštaurácií až po prechádzky uličkami starého mesta alebo po úchvatnej Anglickej promenáde. Môžete navštíviť tak isto aj neďaleké Monako a letovisko Cannes - dejisko slávneho filmového festivalu a miesto stretnutia svetových celebrít. Nice - Monako - Cannes

Rámcový program zájazdu:


1.deň: Odlet z Prahy alebo Viedne (bude upresnené) do Nice. Po prílete presun do hotela. Peší okruh: Anglická promenáda, promenáda Spojených štátov amerických , staré mesto s trhoviskom, výstup na hrad s vyhliadkami na mesto a záliv , opera, katedrála Sainte Réparate. Nocľah v hoteli.


2.deň: Po raňajkách voľno na kúpanie alebo prehliadka štvrti Cimiez s možnosťou návštevy hneď niekoľkých slávnych múzeí s bohatými zbierkami. Nocľah v hoteli.


3.deň: Po raňajkách voľný deň v Nice, alebo spoločný celodenný výlet do neďalekého Monaka, cesta vlakom asi 30 minút. Možnosť návštevy Oceánografického múzea, Kniežackého paláca, japonskej záhrady alebo slávneho Casina v štvrti Monte Carlo a kúpanie na miestnych plážach. Večer návrat do Nice. Individuálne voľno, nocľah.


4.deň: Po raňajkách voľný deň, alebo spoločný výlet vlakom do Antibes, prechádzka okolo prístavu s hradbami s výhľadom na Vaubanovú pevnosť Fort Carré, stredoveké centrum, provensálsky trh, zámok Grimaldi s múzeom Picassa. Pokračovanie do Cannes - festivalový palác, chodník hviezd, palmová promenáda La Croisette, stará štvrť Le Suquet s krásnym výhľadom na prístav. Možnosť kúpania, navečer návrat do Nice, možnosť spoločnej večere.


5.deň: Raňajky v hoteli. Osobné voľno. Presun na letisko Nice Côte d ´Azur a odlet do Prahy alebo Viedne.

Základná cena zahŕňa:
letecká doprava Praha alebo Viedeň do Nice tam aj späť, príručná batožina do 8 kg, transfer z letiska do hotela a späť, 4 x ubytovanie v 3* hoteli v Nice, 4 x raňajky , služby sprievodcu.

Základná cena nezahŕňa:
transfer na / z letisko do Prahy alebo Viedne ani tam ani späť, vstupy, vlakové lístky a MHD, večere, komplexné cestovné poistenie, príplatok za batožinu do 20 kg 52,-€, príplatok za 1/1 izbu 116,-€.

Poznámky a informácie:
Novinka roku 2019! Nice - kráľovná riviéry, hlavné mesto Azúrového pobrežia, ležiace na pobreží zátoky Baie des Anges. Každý si tu nájde svoje, od kúpania a odpočinku pri mori , cez bohatú ponuku múzeí, kulinárske špeciality vyhlásených reštaurácií až po prechádzky uličkami starého mesta alebo po úchvatnej Anglickej promenáde. Môžete navštíviť tak isto aj neďaleké Monako a letovisko Cannes - dejisko slávneho filmového festivalu a miesto stretnutia svetových celebrít. Nice - Monako - Cannes

Krajiny

Zobraziť všetky »


Osvedčenie SACKA

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,34 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,49 HRK
Turecká lira  EUR 10,20 TRY
Americký dolar  EUR 1,21 USD

Zobraziť všetky »

Nenašli ste, čo hľadáte?