Kontakt
Tel: +42141500 32 54
Mobil: +421907454341
e-mail: tosmart@tosmart.sk

Národná ulica 3
010 01 ŽILINA

Tajuplný Černobyľ a moderný Kyjev

Izba so vstupom do bazénu Rodinná izba Izba so vstupom do bazénu Tajuplný Černobyľ a moderný Kyjev Izba Izba so vstupom do bazénu Rodinná izba Rodinná izba Rodinná izba Rodinná izba Izba Izba Izba Izba Pláž Pláž Pláž Pláž Pláž Pláž Pláž Pláž Pláž Pláž Pláž Pláž Pláž Pláž Pláž Pláž Pláž Pláž Pláž Pláž Pláž Pláž Pláž Pláž Pláž Pláž
Destinácia: Ukrajina
Kód zájazdu: 1036362
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytovo-poznávacie
Eurovíkendy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Odlet do Kyjeva.

Predpokladané letové časy:
Bratislava - Kyjev: 17:45 - 20:40 (v termín marci)

Bratislava - Kyjev: 06:55 - 09:50 (pre ďalšie termíny)

Prílet do Kyjeva, transfer do hotela, voľný program.

Raňajky, odchod do Černobyľu so slovensky hovoriacim sprievodcom.

Černobyľ, Duga a Pripjať z jedinečnej retro-perspektívy pre dobrodruhov, ktorí majú len jeden voľný deň v kalendári na černobyľský zážitok. Spolu s našim partnerom sne upgradovali oficiálne výlety do černobyľskej uzavretej zóny tým, že vám poskytne jazdu v sovietskom automobile, dobové fotografie miest a ulíc, sovietske uniformy, artefakty civilnej obrany z obdobia Studenej vojny a predovšetkým černobyľské príbehy, ktoré vás vezmú 30 rokov späť v čase. Prekvapujúce fakty a príbehy, ktoré vám poskytnú pohľad do doby, keď bol svet len malý krok od jadrového katalyzátora.
Budeme vás sprevádzať históriou od samého začiatku v Kyjeve s našimi historickými dokumentmi, ktoré budú v ostrom kontraste s dnes už opustenými ulicami a budovami toho, čo bolo kedysi výkladnou skriňou sovietskeho umenia, mesto - Pripjať, vzdialené len 3 km od jadrovej elektrárne.
12 hodín je nabitých tým najlepším, čo môžu Černobyľ a Pripjať ponúknuť. Navštívite exteriéry opustených budov, vrátane bazéna, nemocnice, školy, škôlky, policajnej stanice a zábavného parku. Po nich bude nasledovať návšteva tajného vojenského radaru Duga. Jeden z najväčších vojenských objektov na svete, s jeho legendami i okolitým mestom, vo vás zanechá mrazivý pocit z obdobia Studenej vojny. Tento kompletný balík, jeden deň prehliadky v Černobyle bude vrcholom vášho pobytu v Kyjeve na Ukrajine.

Naši vyškolení sprievodcovia vás vezmú výhradne len na miesta a trasami, ktoré nie sú nebezpečné pre zdravie. Zabezpečíme, aby dávka žiarenia prijatého počas 1 dňa stráveného v černobyľskej zóne neprekročila 3-4 mikrosieverty (3-4% z bezpečnostných noriem o jadrových elektrárňach v EÚ), čo je ekvivalentom približne 4 hodinám strávených v lietadle na medzikontinentálnom lete. Okrem našich maximálnych bezpečnostných opatrení sa postaráme o všetky dokumenty, povolenia, dopravu, poistenie, stravovanie, kvalifikovaných sprievodcov a niekoľko prekvapení. Ďalej poskytneme najintenzívnejšiu, najfotogénickejšiu a najvzrušujúcejšiu cestu do černobyľskej uzavretej zóny. Zaručene.

Výlet trvá od 08:00 do 18:00

Raňajky, odchod na prehliadku Kyjeva so slovensky hovoriacim sprievodcom.
10:00 - odchod z hotela
10:30 - prehliadka centra Kyjeva, Katedrála St.Vladimysky, Červenej univerzity, Khreshatyk
11:30 - Katedrála sv.Michala, Pamätník sv.Oľgy
13:00 - prestávka na obed
14:00 - Andriyivskyy ulica - nákupná zóna, zóna výstavísk a múzeí v Kyjeve
15:00 - Kyjevsko-pečerská lavra
18:00 - príchod do hotela

Raňajky v hoteli, check out, voľný program na nákupy, transfer na letisko, odlet do Bratislavy

Predpokladané letové časy:
Kyjev - Bratislava: 21:15 - 22:10 (v termín marci)


Kyjev - Bratislava: 16:25 - 17:20 (pre ďalšie termíny)


Osvedčenie SACKA

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,66 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,44 HRK
Turecká lira  EUR 6,44 TRY
Americký dolar  EUR 1,11 USD

Zobraziť všetky »

Nenašli ste, čo hľadáte?